
Knutselen met WC rollen hebben we allemaal wel eens in ons leven gedaan. Ik ben op zoek gegaan naar originele WC-rollen-knutselarij om met de kids aan de slag te gaan. Maak je keuze uit de volgende ideeen:
- Knutsel een heuse camera uit een doosje, wc rol, zwart (crepe)papier en zwart lint
- knutsel een schaap van een wc-rol, watten en pijperagers
- Knutsel met wc-rollen : Zwarte Piet, een vlinder, Verrekijker, Trein of paddenstoel
- Laat de kids zelf aan de slag gaan met leuke materialen. Ze noemen dat : Een wubbzy knutselen
- Een insect maken met een wc-rol
- Heel veel kleurplaten om een dier te knutselen met een wc-rol. (In de site naar beneden scrollen en klikken op het dier dat jij wilt maken !!!)



ik wil graag weten hoe ik de video kan bekijken over een tas maken van plastiktassen en e.v. nog meer. ik weet niet hoe dat moet de video bekijken.
Voor alle informatie over een tas breien of haken uit repen plastic van plastic draagtassen, klik op : http://hobby.blogo.nl/2008/06/30/repen-plastic-breien-of-haken
en/of klik op
http://hobby.blogo.nl/2007/10/21/plastic-haken-breien-en-patroon-roos
Hallo
Ik zoek eigenlijk een voorbeeld van een pruik van wc rolletjes. hebben jullie die mischien?
Dan zou ik die wel graag willen hebben.
Vr. Gr. G.J. Mulder
Een pruik maken met wc-rolletjes doe je als volgt:
1. Maak van soepel plastic of stevig soepel papier een soort (basis)muts met lange zijkanten en achterkant en een korte voorkant. Maak dit passend op het hoofd voor wie de wc-rol-pruik bestemd is.
2. Plak hier de wc rolletjes op met papier en/of plasticlijm.
3. Uiteraard kan je de wc-rolletjes eerst in een kleurtje verven of inpakken met een gekleurd papiertje.
4. Wil je de wc rolletjes iets verkleinen, snij het rolletje dan in de lengte door, rol het wc rolletjes strakker op en plak goed vast
5. Laat je inspireren door de pruik van de rechter : http://images.buycostumes.com/mgen/merchandiser/19722.jpg