Van bierkrat tot zitbankje. Je hebt een krat met drank gekocht, de drank is op en je brengt het kratje met lege flesjes terug naar de winkel voor het statiegeld. Prima, maar je kan ook de lege flessen terugbrengen en het kratje houden.
De krat recyclen tot een zitbank doe je zo :
Van bierkrat tot zitbankje
Draai de krat om, koop op de markt een passend stuk extra dik polyether schuim of schuimrubber. Naai uit een rest stof een hoes voor dit stuk schuimrubber.Doe het schuimrubber in de zelfgemaakte hoes, naai het laatste stukje dicht en klaar is je bankje.
3 reacties
Haha, dat is wel heel simpel!
Maar het ziet er supergaaf uit!
Leuk voor je eerste eigen huisje, als je een beetje krap in de centen zit.
ik ben op zoek naar een patroon voor een bankje van stof. het gaat om de omvang van een tissue doosje.
Mijn zus gaat over een jaar trouwen en we willen haar iets speciaals geven, door middel van een bankje en dan de stof laten bedrukken met foto’s van vroeger, baby foto’s, speciale foto’s opa’s en oma’s .
ik hoop dat iemand me kan helpen ????
GR VAN CAROLA
@Carola. Voor werkuitleg om een zitbank te maken, klik op : zitbank-fauteuil-en-stoel-maken-als-sinterklaas-surprise