U bevindt zich hier: Home » breien haken naaien borduren » Engeltje breien voor in de kerstboom

Engeltje breien voor in de kerstboom

door Redactie

Engeltje breien voor in de kerstboom kan je natuurlijk in iedere kleur maken die jij mooi vindt in jouw kerstboom of kersttakken. Een schattig engeltje breien met in haar buik een belletje. Het gratis patroon vind je bij de Hobbydoos en daar kan je ook de materialen online bestellen.

Engeltje breien voor in de kerstboom

Waarom engeltjes haken en breien, omdat engeltjes net als de kerstster er gewoon bij horen. Vroeger stond een engel als piek bovenop de kerstboom. Nu is de kerstboom zelfs design, de kleur van de kerstversiering is bepalend en staat voor jouw keus en stijl. Het is al lang niet meer goud, zilver, rood en groen. Paars en blauw doen het ook prima.

Gerelateerde artikelen

1 reactie

els oktober 17, 2010 - 9:31 pm

Hoi,

Wat leuk, dat poppetje!
Heb je ook zo iets voor een kerstkaart?
Groeten, Els

Reageer

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Adblocker gevonden

Hobby.blogo.nl is een gratis website. We kunnen deze gratis aanbieden omdat we advertenties op onze website hebben. Zou je je Adblocker uit willen zetten? Dank voor je begrip.