U bevindt zich hier: Home » breien haken naaien borduren » Unieke onderwerpen om te breien

Unieke onderwerpen om te breien

door Redactie

Unieke onderwerpen om te breien. Misschien ben je wel in om iets heel anders te breien dan een trui of kleed. De originele zelf gebreide items kan je cadeau geven met een glimlach.

Unieke onderwerpen om te breien

Bijvoorbeeld op 5 december, tijdens het Sinterklaasfeest, of als kerstcadeautje. Leuke en gekke breisels die het ook goed doen bij een visite of verjaardag. 

In het boekje ‘Club Geluk en het geheim van de gebreide ham’ vind je patronen van een hamburger, een cocktail, een Tony Chocolonely-reep, een lippenstift en zelfs van een zonnebril. Als je op de link klikt zie je nog veel meer leuke betaalbare boekjes met breipatronen en haakpatronen.

Gerelateerde artikelen

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Adblocker gevonden

Hobby.blogo.nl is een gratis website. We kunnen deze gratis aanbieden omdat we advertenties op onze website hebben. Zou je je Adblocker uit willen zetten? Dank voor je begrip.