U bevindt zich hier: Home » wonen en decoreren » doe het zelf allerlei » Hoes stoel maken en stoel versieren

Hoes stoel maken en stoel versieren

door Redactie

Hoes stoel maken en stoel versieren wanneer je je eetkamer stoelen even zat bent. Als je tijdelijk bent uitgekeken op een fauteuil of is een stoel net iets te veel versleten, maak dan een hoes voor die stoel. Het belangrijkste is dat je soepele stevige stof koopt, de juiste maat neemt en handig bent met de naaimachine.
Hier volgen enkele links naar duidelijke uitleg met afbeeldingen:

Hoes stoel maken en stoel versieren

  1. Hier vind je werkbeschrijving(en) voor een stoelhoes. Stoelhoezen zijn een bewezen middel om je (eettafel)stoelen een nieuwe look te geven. Voorzie de zelfgemaakte hoezen van het silhouet van een medaillonstoeltje en je bent weer helemaal gelukkig
  2. Een patroon om voor een serre stoel mooie dikke stevige kussens te maken.
  3. Deze patronen dienen als uitgangspunt voor de maat van jouw stoelhoes.

Gerelateerde artikelen

4 reacties

blondje september 3, 2008 - 9:51 pm

Goeienavond dit zocht ik al een tijd en vind dit echt gaaf ga zo door, bedankt Succes

Reageer
clair maart 6, 2009 - 8:36 pm

ja gaaf site van die stoelen bekleden maar kan het ook in nederlands

Reageer
dounia juli 25, 2010 - 12:32 am

mensen,
ik wil voor mijn stoelen ook hoezen maken iemand die mij kan helpen ermee
in de vorm van een patroon en uitleg hoeveel stof ik moet kopen

bedankt alvast meiden!!

gr
Dounia

Reageer
alieda maart 18, 2011 - 10:07 pm

Hallo dounia heb je al antwoord op je vragen gekregen want ik wil namelijk hoezen in het model van de rokstoelen, zou u mij daar mee verder kunnen helpen
Bedankt voor u reactie alieda

Reageer

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Adblocker gevonden

Hobby.blogo.nl is een gratis website. We kunnen deze gratis aanbieden omdat we advertenties op onze website hebben. Zou je je Adblocker uit willen zetten? Dank voor je begrip.