U bevindt zich hier: Home » moeders » Schoolagenda zelf maken altijd uniek

Schoolagenda zelf maken altijd uniek

door Redactie

Schoolagenda zelf maken is natuurlijk de meest originele en persoonlijke keuze. Helemaal leuk om in de zomervakantie er mee bezig te gaan: je eigen schoolagenda maken.
Je schoolagenda moet uitstralen wie jijbent en wat je leuk vindt. Het vinden van precies de juiste agenda in de winkel is vaak heel lastig. Daarom kun je het beste zelf je schoolagenda maken. En bij de HEMA is dat heel eenvoudig met een gebruikersvriendelijk agendaprogramma.

Schoolagenda zelf maken

  • Zoek eerst de foto’s uit die je wil gebruiken in de agenda.
    Denk hiervoor aan leuke foto’s van je vakantie, je huisdier of de familie.Maar het is natuurlijk ook superleuk om foto’s op te zoeken van je hobby of je idool.
  • Sla deze foto’s op in een aparte map op je computer. Plaats ze ook in de volgorde waarin je ze in de agenda wilt plaatsen door ze bijvoorbeeld namen te geven in alfabetische volgorde. Zo heb je straks extra snel een persoonlijke schoolagenda.

Gerelateerde artikelen

5 reacties

jessica bode juli 13, 2007 - 10:31 pm

Waar kan dit bij hema ik kan het niet vinden

Reageer
Karen juli 15, 2007 - 9:09 pm

Als je inlogt kom je het vanzelf tegen onder cadeaus geloof ik.

Reageer
Ellen juli 22, 2007 - 1:54 pm

Zie hier de uitleg over schoolagenda’s.

Reageer
Marco november 4, 2008 - 12:26 pm

Bij http://agenda.keepyouposted.nl kan je ook agenda’s laten maken. Zij bieden persoonlijke service waardoor vrijwel al je wensen gerealiseerd kunnen worden!

Reageer
aimee april 3, 2011 - 10:26 am

als ik jullie was: zou ik het ergens anders doen. Want dit is heel duur

Reageer

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Adblocker gevonden

Hobby.blogo.nl is een gratis website. We kunnen deze gratis aanbieden omdat we advertenties op onze website hebben. Zou je je Adblocker uit willen zetten? Dank voor je begrip.