U bevindt zich hier: Home » cadeautips » Fotolijstjes knutselen op regenachtige middag

Fotolijstjes knutselen op regenachtige middag

door

Fotolijstjes knutselen op regenachtige middagFotolijstjes knutselen op regenachtige middag. Is er nog een weekje vakantie thuis over? Plan dan een knutselmiddagje met de kinderen. Zorg dat je eenvoudige houten fotolijstjes in huis hebt. Bijvoorbeeld van de Action of van Xenos.

Fotolijstjes knutselen op regenachtige middag

Je hebt ook nog acrylverf, schelpen, nepbloemetjes en/of glaskralen nodig. En natuurlijk een lijmpistool om de lijstjes te beplakken met de versierselen.

Als eerste geef je de lijstjes de kleur die jij wil met onverdunde acrylverf (deze verf droogt snel). Smeer liever 2x dun dan 1x te dik. Wit is altijd een mooie basiskleur of kies een bijpassende kleur.
Plak er met het lijmpistool de versierselen op.

Bron: Wonen

 

 

Gerelateerde artikelen

Laat een reactie achter

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Adblocker gevonden

Hobby.blogo.nl is een gratis website. We kunnen deze gratis aanbieden omdat we advertenties op onze website hebben. Zou je je Adblocker uit willen zetten? Dank voor je begrip.