Zelf wil ik altijd graag creatieve dingen doen, maar meestal ontbreekt het mij aan het inplannen van de tijd daarvoor. Dus dan zijn de ‘knutsel-workshops’ een uitkomst. Je reserveert, schrijft het in je agenda en je gaat naar de creatieve workshop.
Misschien herken je dat wel: je wilt iets creatiefs doen of maken, je schaft van alles aan en vervolgens ben je toch geen uitblinker in de uitgekozen hobby.
Dan is het natuurlijk handig dat er zowel workshops aangeboden worden door mensen die wel weten waar ze mee bezig zijn. Altijd handig om dus eens uit te proberen.
Op internet is voldoende te vinden. Ik vond o.a. een workshop keramiek beschilderen. En wat me allereerst aansprak was de Pippi Langkous-achtige sfeer van de website. Geweldig! Zowel voor mannen als vrouwen en kinderen. Een familiefeestje, vrijgezellenfeestje of bedrijfsuitje. Helemaal leuk! Bij De Eerste Kermiek Kamer in Amsterdam kun je dus prima oefenen om biscuit gebakken keramiek te beschilderen.
8 reacties
Wat leuk! Thanks.
Wat leuk! Thanks.
Kijk eens op bij workshops Keramiek at Home.
Kijk eens op bij workshops Keramiek at Home.
zijn er ook zitplaatsen bij trijntje oosterhuis en jeroen van de boom
zijn er ook zitplaatsen bij trijntje oosterhuis en jeroen van de boom
@ecavalje. Meer informatie bij : uitgaansagenda.com/gildefeesten
@ecavalje. Meer informatie bij : uitgaansagenda.com/gildefeesten