Peter Donkersloot schilderijen en auto gaan goed samen. In een bijzondere showroom vol dynamische en stijlvolle auto’s, pal langs de snelweg A2 van Amsterdam naar Utrecht exposeert de kunstenaar Peter Donkersloot (Arnhem, 1959) tot en met 30 november 2013 met een unieke collectie portretten van beroemdheden bij Louwman Exclusive.
Peter Donkersloot is als geen ander in staat om met een magistrale schildertechniek de essentie te visualiseren.
Peter Donkersloot en auto gaan goed samen
De prachtige schilderijen en de exclusieve automerken zoals Maserati, Lexus, Bentley en Lamborghini vormen een spannende combinatie.
Schilderijen van filmsterren als Marilyn Monroe, Sophia Loren en Brigitte Bardot zijn te bewonderen. Ook zijn er werken van popartiesten als Elvis Presley, Mick Jagger, Bono en David Bowie te zien. De tot de verbeelding sprekende maffiahelden als Don Corleone, Al “Scarface” Pacino of Tony Soprano spatten van de muur af. Daarnaast zijn schilderijen van legendarische beroemdheden als Mohammed Ali of John F. Kennedy aanwezig en komen portretten van celebrities als Maxima koninklijk voor het voetlicht. Zelfs Mark Rutte ontbreekt niet.
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 18.00 uur
zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur
Voor meer informatie over de expositie: www.excellent-art.nl
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JrALIfyz24w[/youtube]