Sleepbootdagen zijn een jaarlijks terugkomend evenement in Nijkerk. Deze Nijkerkse sleepbootdagen vinden plaats rond eind augustus/begin september. In de haven kan je kijken naar klassieke schepen en er is een uitgebreid programma met o.a. een havenmarkt, oldtimershow en demonstraties van oude ambachten. Het is een dagen durend evenement. Zet alvast in je agenda !!!!
Een sleepboot is een relatief klein schip met een groot motorvermogen en met speciale schroeven en wordt gebruikt in de sleepvaart.
Sleepbootdagen zijn gezellig
Er zullen weer unieke klassieke slepers te zien zijn in de mooie haven van Nijkerk. Daaromheen zullen er allerhande festiviteiten worden georganiseerd. Er zal voor elk wat wils zijn, voor zowel jong als oud!
- Meer lezen, surf naar nijkerksesleepbootdagen.nl
- Print alvast deze wandelroute in Nijkerk
- Vele wandelaars hebben intussen al de voordelen van een GPS toestel ontdekt. Je zult nooit meer verdwalen tijdens die berg- of boswandeling, het wandelen in de vrije natuur wordt een echt plezier. Deze wandelroute in Nijkerk, kan je bekijken en downloaden naar jouw gps toestel.